دکوراسیون اتاق نشیـــمن

کاربرد رنگ (سبز سدری) در دکوراسیون

اگر شما هم یکی از علاقمندان به استفاده از رنگ سبز در فضای خانه هستید و ترجیح می دهید از این رنگ در اتاق نشیمن خود استفاده کنید، بهترین انتخاب برای شما استفاده از رنگ (سبز سدری) است. این رنگ یکی از بهترین و سنگین ترین رنگ ها از طیف رنگی سبز است که به راحتی با طیف وسیعی از رنگ ها از قبیل کرم و سفید و زرد و همینطور چوب طبیعی، ترکیب می شود و هارمونی بسیار زیبایی را به تصویر می کشد.
 

 
فرش با ترکیبات سبز متناسب برای اتاق نشیمن
اگر در منزل از مبلمان سفید استفاده ... ادامه ...

نکاتی مفید برای تغییر دکوراسیونی مطلوب

آگاهی از سلیقه، سبک، اولویت‌ها و دوست داشته‌ها، هنگام خانه آرایی و ایجاد تغییر در دکوراسیون اتاق یا خانه‌تان، به شما جهت می‌دهد و بر اساس همین آگاهی‌ها و یافتن سمت و سوی درست می‌توانید با چیدمانهایی استثنایی چشم نظاره گران و مهمانان را به گردش وادارید و زبانشان را نیز به تحسین.    برای رسیدن به چنین منظوری باید نکاتی را مد نظر قرار دهید که شما را راحت‌تر به سوی طراحی یا چیدمان استثنایی در منزلتان هدایت کند. برخی از این نکات چنین است:
تعیین ... ادامه ...

دکوراسیون خانه را با رنگــــ های شاد چیدمان کنید.

 
آیا می خواهید دیزاین و تزیین و چیدمان فضای داخلی خانه تان را با توجه به موجودی جیبتان تغییر دهید ؟ پیشنهاد می کنیم برای تغییر چیدمان یک سری از وسایل منزل را ثابت نگه دارید، همین مساله به بودجه تان بسیار کمک می کند.
در اینجا ما یک اتاق نشیمن داریم که داخل آن یک مبل سنتی، یک میز جلو مبلی که تلفیقی از آهن و شیشه است وجود دارد و دیوارها به رنگ بژ هستند. میخواهیم به شما اثبات کنیم که با اضافه کردن رنگ های متنوع و شاد می توانید دکوراسیون ... ادامه ...

تاثیر رنگ ها در دکوراسیون تابستانی آپارتمان

تغییر دکوراسیون در فصل تابستان علاوه بر تغییرات ظاهری و تاثیری که در روحیه افراد در خانه می گذارد، در صورتی که به درستی اجرا شود می تواند تاثیرات بسزایی در کاهش گرما هم داشته باشد و لذت روزهای بلند تابستان را برای شما چندین برابر خواهد کرد.
 
 
چند راه حل ساده برای تابستانی کردن فضای خانه
یکی از کارهایی که برای داشتن یک سبک چیدمان تابستانی در منزل می توانید اجرا کنید، تغییر پارچه های رومبلی، رومیزی ها و پرده های ضخیم اتاق ها است. شما می توانید پارچه ... ادامه ...
www.jaygozin.com - Copyright © 2013 - All rights reserved
طراحی سایت : ایده پویا